Witaj !

Nie wiem czy pamiętasz, ale w połowie stycznia, na moim Instagramie pojawiły się pierwsze analizy projektów gotowych. Wszystko zaczęło się od tego, że kupiłam katalog projektów gotowych! Wiem, że nie wierzysz – mi samej trudno w to uwierzyć!

Na Instagramie ciągle wkurzało mnie to, że analizy, które wrzucałam były pourywane. W którymś momencie zorientowałam się, że na stories można wrzucić za jednym razem filmik 1-minutowy (4×15 sekund). Trudno mi było kontrolować ten czas. Skupiałam się bardziej na tym co mówię, niż ile to trwa… Tak czy inaczej, obiecałam, że filmy udostępnię na swojej stronie, wówczas nie będę musiała pilnować tego czasu. Przyznasz, że 1 minuta to naprawdę mało…

Kupiłam statyw i na próbę nagrałam omówienie mojego projektu telefonem. Wideo możesz zobaczyć poniżej. Myślę natomiast, że jak wydam już e-booka, nagram materiał jeszcze raz, w nowej formie, lepszej jakości :)

Miłego oglądania!!

Daj mi proszę znać czy takie analizy są dla Ciebie interesujące i w szczególności, czy w przyszłości powinnam publikować kolejne. Jeśli interesuje Cię ten temat projektu, to może powinnam napisać artykuł z szczegółową analizą? A może masz jakieś wątpliwości, pytania? Daj znać!