Poznaj opinie moich klientów

Analiza projektów – opinie

Analiza projektu – opinie

Poznaj opinie moich klientów

Joanna W.

Cieszę się, że zdecydowałam się skorzystać z Analizy projektu. Analiza była bardzo szczegółowa, pomimo tego że chciałam zmienić dosłownie 3 rzeczy, Pani Agnieszka omówiła każdy element mojego projektu. Dzięki temu wiem, że budowa domu będzie przebiegała o wiele sprawniej i bez nie potrzebnych stresów. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia;)

Izabela i Łukasz

Inwestycja pieniędzy w tą analizę była najlepszą inwestycją! Ze względu na to, że mieliśmy projekt indywidualny domu chcieliśmy jeszcze, aby ktoś spojrzał swoim fachowym okiem na nasz projekt. I tu akurat Panią Agnieszkę obserwowałam długi czas na instagramie i wiedziałam do której osoby należy się zgłosić. Sam przebieg analizy był świetny .Pani Agnieszka rzetelnie sprawdziła nasz projekt oczywiście rozpisałam jej wszystkie nasze wątpliwości przed nasza rozmową na kamerkach, ale i również Pani Agnieszka ,, wyłapała’’ swoim okiem różne kolejne błędy, których nawet nie byliśmy świadomi. Nawet gdy nasz architekt poprawiał te błędy i wysyłałam Pani Agnieszce projekt po poprawkach to zawsze odpisywała na moje pytania i poświęcała swój czas na przeanalizowanie tych poprawek. Jestem bardzo zadowolona, uważam że lepiej zainwestować te pieniądze w tą analizę, niż podczas budowy inwestować w nerwy i stres bo coś jest jednak źle na projekcie. Z czystym sumieniem po prostu polecam!!

Adam Kostka  

Jestem bardzo zadowolony z analizy. Nad projektem indywidualnym pracujemy od prawie roku. Za nami masa poprawek, konsultacji, prób zaczerpnięcia opinii od znajomych budowlańców i ogólnie tygodnie straconego czasu… Żałuję, że tak późno zdecydowałem się na analizę Pani Agnieszki, ponieważ projekt mógłby być skończony o wiele wcześniej i to bez błędów! Cała analiza przedstawiona mega czytelnie oraz z wytłumaczeniem każdej ze zmian.
Serdecznie dziękuję :)

Monika i Przemek

Sporo się działo na początku budowy więc opinię dodaję z lekkim poślizgiem. Zakup analizy projektu to były świetnie spożytkowane pieniądze!

1. Analiza wykonana naprawdę szczegółowo, omówiona każda część domu, szczególnie miejsca, na które zwróciliśmy uwagę w mailu.

2. Zaproponowane rozwiązania bardzo celne. Analizę zarezerwowaliśmy na ostatnią chwilę i po spotkaniu, na tydzień przed kopaniem pod fundamenty, na szybko wprowadziliśmy prawie wszystkie zaproponowane zmiany, co wiązało się z przesuwaniem ściany nośnej i sporej ilości działowych i kilkoma drobniejszymi rzeczami.

3. Materiały przesłane po konsultacji są bardzo szczegółowe. Wiadomo, że po rozmowie wiele rzeczy można zapomnieć ale dzięki sporemu pdfowi z omówieniem plus zmiany narysowane na projekcie i inspiracje można do tego wracać.

Zdecydowanie polecam! Mieliśmy o naszym domu już ustalone wyobrażenie, ale dzięki dodatkowej parze profesjonalnych oczu udało nam się to jeszcze udoskonalić. I jeszcze raz podkreślę ogrom wykonanej pracy.
Dziękujemy!

Diana  

Konsultacja spełniła wszystkie moje oczekiwania. Pani Architekt była przygotowana do rozmowy, widać, ze wcześniej przeanalizowała rzut, nie trzymała się ścisłe określonych norm czy zasad. Czułam, że chce pomoc mi stworzyć przytulne, funkcjonalne i dobrze zorganizowane mieszkanie, a nie tylko piękne nowoczesne wnętrze. Polecam, następnym razem tez skorzystam z pomocy :)

Ania i Michał  

Bardzo długi czas zastanawiałam się, czy skorzystać z analizy. Projekt wybraliśmy dawno temu, wiele miesięcy zastanawiania się nad zmianami, nad tym co chcemy, czego potrzebujemy, co nas denerwuje w codziennym funkcjonowaniu w obecnym mieszkaniu. Przeszukiwanie grup na fb, podpatrywanie rozwiązań u innych, którzy budowali podobny dom – codzienność. Wprowadziliśmy nawet wstępne zmiany z projektantką i czuliśmy cały czas, że coś jest nie tak. Fundamenty wylane (ruszamy z budową na wiosnę) i to uczucie „jak coś jest nie tak, to będzie jeszcze można zmienić”.

Wątpliwości spisałam z mężem na kartce i zostały one omówione na analizie, a poźniej opisane przez Panią Agnieszkę, która pokazała nam inny punkt widzenia. Przeanalizowała projekt pod względem funkcjonalności co zaowocowało tym, że otworzyła nam drogę na rozwiązania na które wcześniej nie wpadliśmy. Dzięki niej mogliśmy również wyłapać „fakapy” w projekcie. Dziękujemy.

Umów się na analizę projektu!

Sprawdźmy czy jest funkcjonalnie i jakie zmiany układzie funkcjonalno-przestrzennym można wprowadzić.

Renata  

Pani architekt bardzo miła i sympatyczna, a jeszcze bardziej pomocna. Rozwiała moje wszelkie wątpliwości i rzuciła nowe światło na projekt 🙂 bardzo dziękuję.

Natalia  

Jesteśmy bardzo zadowoleni z konsultacji z Panią, z podejścia, profesjonalizmu, z wyrozumiałości (rozpraszający bobas podczas video). Pani pomysł od razu nam się spodobał, jakby czytała Pani w naszych myślach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, czy konsultować z Panią swój projekt, niech lepiej szybko się kontaktuje, bo rozwieje Pani wszystkie wątpliwości 👏👏👏

Emilia i Michał

Nasza przygoda z tworzeniem projektu trwa już od bardzo dawna. Podczas niej mieliśmy kontakt z wieloma architektami, jednak to współpracę z Panią Agnieszką polecamy najbardziej! Analiza została przeprowadzona w profesjonalny i rzetelny sposób. Dostaliśmy wiele cennych wskazówek, które na pewno wykorzystamy w naszym projekcie. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do własnego projektu, to koniecznie musicie skorzystać z usług Pani Agnieszki, dzięki którym unikniecie kosztownych błędów. Zakup analizy jest wydatkiem, który na pewno się opłaci :) Dziękujemy!

Tomek i Patrycja

Bardzo profesjonalna i pomocna analiza projektu dzięki niej pozbyliśmy się wątpliwości co do przebudowy domu, uzyskaliśmy wiele pomocnych wskazówek i rozwiązań jak praktycznie zagospodarować przestrzeń uważamy, że warto pod każdym względem skorzystać z usługi analizy projektu który przygotowuje Pani Agnieszka polecamy!

Alicja

Bardzo polecam każdemu skorzystanie z takich usług przed budową wymarzonego domu. Pani architekt jest profesjonalistką, analiza była szczegółowa i zgadzamy się z każdą sugestią.

Agata&Maciek

Spotkanie konstruktywne, rady i wskazówki bardzo cenne. Spostrzeżenia Pani Agnieszki były trafne, a analiza kompleksowa. Usługa bardzo przydatna zarówno przy optymalizacji i dostosowywaniu projektów „gotowych” jak i tych, podobnie jak nasz, tworzonego od podstaw, gdy godziny spędzone nad koncepcją utrudniają znalezienie nowego spojrzenia na rozwiązania funkcjonalne. Wiemy co należy poprawić, aby uniknąć ewentualnych problemów. Spotkanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecamy! Pani Agnieszka uratuje każdy projekt.

alienowa

Długo zastanawiałam się czy skorzystać z Twoich usług, w końcu analizowaliśmy nasz projekt od ponad roku, w rodzinie budowlańcy, projekt indywidualny, architekt pod telefonem…
Odezwałam się późno, bo na etapie fundamentów, głównie dla spokojniejszego sumienia – choćby żeby usłyszeć, że nie da się lepiej, bo na tym etapie to już chyba nie da się nic doradzić? No więc się da. Każda wskazówka na wagę złota. Rzeczy, na które sami nigdy byśmy nie wpadli. Zanim się zdecydowałam, cena za konsultację wydawała się trochę spora, ale teraz uważam to za NAPRAWDĘ dobrze wydane pieniądze. Rozwiane wszystkie wątpliwości i odpowiedzi do każdego pytania. Dzięki :)
Wprowadzamy wszystkie zmiany, które zasugerowałaś.
Nie umiem powiedzieć jak bardzo polecam!!!

Anna

Zakupienie konsultacji u Agnieszki uświadomiło mi ważną kwestię dla innych, że często gotowe projekty są szablonowe i nie przemyślane w bardzo istotnych kwestiach dla potencjalnego użytkownika. Ja kupując projekt nie muszę się przecież znać się na tym czy jest bezpiecznie i funkcjonalnie. Agnieszka dużo rozjaśnia. Jest kompetentna i bystra a jej uwagi konkretne. Żałuję tylko że nie wpadłam na jej profil zanim stanęły ściany.

Julia  

Dziękuję za analizę projektu! Dużo mi rozjaśniłaś i dałaś sporo bardzo cennych uwag. To były świetnie wydane pieniądze, cieszę się, że skorzystałam z Twojej pomocy. Dziękuję 😊