Opinie moich klientów

Współpraca projektowa

Bardzo polecamy współpracę z panią Agnieszką. Pani Agnieszka bardzo kompleksowo zajęła się oceną funkcjonalności dużego mieszkania, które zamierzaliśmy kupić. Przygotowała dla nas wyczerpującą analizę dotyczącą dotychczasowych rozwiązań w mieszkaniu, a następnie zaproponowała szereg świetnie przemyślanych rozwiązań (dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, powiększenie łazienki, przesunięcie ścian i drzwi w pokojach), które sprawiły, że mieszkanie odpowiada naszym wysokim oczekiwaniom w zakresie jego funkcjonalności. Pani Agnieszka z dużą cierpliwością tłumaczyła nam zawiłości architektoniczne. Dodatkowo, przedstawiała kilka wersji i propozycji każdego z nowych rozwiązań, dzięki czemu zawsze mieliśmy wybór i mogliśmy przedyskutować która z opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Agnieszki. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie współpracy. 

Anna M.

Bardzo polecam współpracę z Agnieszką. Jeśli szukasz architekta, który będzie dla Ciebie wsparciem. Kogoś, kto uważnie słucha Twoich potrzeb i szuka najlepszych rozwiązań. Kogoś, kto cierpliwie odpowiada na wszelkie Twoje wątpliwości i wszystko wytłumaczy. Kogoś, kto zaproponuje układ funkcjonalny szyty na miarę Twoich potrzeb, to szukasz właśnie Agnieszki. Z Agnieszką zaczęłam współpracę w momencie, gdy zakupiłam mieszkanie, które jest w budowie i dzięki temu czułam się spokojna o wszelkie zmiany w projekcie.

Paulina B.

Analiza projektu

Sporo się działo na początku budowy więc opinię dodaję z lekkim poślizgiem. Zakup analizy projektu to były świetnie spożytkowane pieniądze!
1. Analiza wykonana naprawdę szczegółowo, omówiona każda część domu, szczególnie miejsca, na które zwróciliśmy uwagę w mailu.
2. Zaproponowane rozwiązania bardzo celne. Analizę zarezerwowaliśmy na ostatnią chwilę i po spotkaniu, na tydzień przed kopaniem pod fundamenty, na szybko wprowadziliśmy prawie wszystkie zaproponowane zmiany, co wiązało się z przesuwaniem ściany nośnej i sporej ilości działowych i kilkoma drobniejszymi rzeczami.
3. Materiały przesłane po konsultacji są bardzo szczegółowe. Wiadomo, że po rozmowie wiele rzeczy można zapomnieć ale dzięki sporemu pdfowi z omówieniem plus zmiany narysowane na projekcie i inspiracje można do tego wracać.
Zdecydowanie polecam! Mieliśmy o naszym domu już ustalone wyobrażenie, ale dzięki dodatkowej parze profesjonalnych oczu udało nam się to jeszcze udoskonalić. I jeszcze raz podkreślę ogrom wykonanej pracy.
Dziękujemy!erzaliśmy kupić. Przygotowała dla nas wyczerpującą analizę dotyczącą dotychczasowych rozwiązań w mieszkaniu, a następnie zaproponowała szereg świetnie przemyślanych rozwiązań (dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, powiększenie łazienki, przesunięcie ścian i drzwi w pokojach), które sprawiły, że mieszkanie odpowiada naszym wysokim oczekiwaniom w zakresie jego funkcjonalności. Pani Agnieszka z dużą cierpliwością tłumaczyła nam zawiłości architektoniczne. Dodatkowo, przedstawiała kilka wersji i propozycji każdego z nowych rozwiązań, dzięki czemu zawsze mieliśmy wybór i mogliśmy przedyskutować która z opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Agnieszki. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie współpracy. 

Monika i Przemek

Inwestycja pieniędzy w tą analizę była najlepszą inwestycją! Ze względu na to, że mieliśmy projekt indywidualny domu chcieliśmy jeszcze, aby ktoś spojrzał swoim fachowym okiem na nasz projekt. I tu akurat Panią Agnieszkę obserwowałam długi czas na instagramie i wiedziałam do której osoby należy się zgłosić. Sam przebieg analizy był świetny .Pani Agnieszka rzetelnie sprawdziła nasz projekt oczywiście rozpisałam jej wszystkie nasze wątpliwości przed nasza rozmową na kamerkach, ale i również Pani Agnieszka ,, wyłapała’’ swoim okiem różne kolejne błędy, których nawet nie byliśmy świadomi. Nawet gdy nasz architekt poprawiał te błędy i wysyłałam Pani Agnieszce projekt po poprawkach to zawsze odpisywała na moje pytania i poświęcała swój czas na przeanalizowanie tych poprawek. Jestem bardzo zadowolona, uważam że lepiej zainwestować te pieniądze w tą analizę, niż podczas budowy inwestować w nerwy i stres bo coś jest jednak źle na projekcie. Z czystym sumieniem po prostu polecam!!

Izabela i Łukasz

Jestem bardzo zadowolony z analizy. Nad projektem indywidualnym pracujemy od prawie roku. Za nami masa poprawek, konsultacji, prób zaczerpnięcia opinii od znajomych budowlańców i ogólnie tygodnie straconego czasu… Żałuję, że tak późno zdecydowałem się na analizę Pani Agnieszki, ponieważ projekt mógłby być skończony o wiele wcześniej i to bez błędów! Cała analiza przedstawiona mega czytelnie oraz z wytłumaczeniem każdej ze zmian. Serdecznie dziękuję :)

Adam Kostka 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z konsultacji z Panią, z podejścia, profesjonalizmu, z wyrozumiałości (rozpraszający bobas podczas video). Pani pomysł od razu nam się spodobał, jakby czytała Pani w naszych myślach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, czy konsultować z Panią swój projekt, niech lepiej szybko się kontaktuje, bo rozwieje Pani wszystkie wątpliwości 👏👏👏

Natalia 

Spotkanie konstruktywne, rady i wskazówki bardzo cenne. Spostrzeżenia Pani Agnieszki były trafne, a analiza kompleksowa. Usługa bardzo przydatna zarówno przy optymalizacji i dostosowywaniu projektów „gotowych” jak i tych, podobnie jak nasz, tworzonego od podstaw, gdy godziny spędzone nad koncepcją utrudniają znalezienie nowego spojrzenia na rozwiązania funkcjonalne. Wiemy co należy poprawić, aby uniknąć ewentualnych problemów. Spotkanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecamy! Pani Agnieszka uratuje każdy projekt.

Agata&Maciek

Długo zastanawiałam się czy skorzystać z Twoich usług, w końcu analizowaliśmy nasz projekt od ponad roku, w rodzinie budowlańcy, projekt indywidualny, architekt pod telefonem…
Odezwałam się późno, bo na etapie fundamentów, głównie dla spokojniejszego sumienia – choćby żeby usłyszeć, że nie da się lepiej, bo na tym etapie to już chyba nie da się nic doradzić? No więc się da. Każda wskazówka na wagę złota. Rzeczy, na które sami nigdy byśmy nie wpadli. Zanim się zdecydowałam, cena za konsultację wydawała się trochę spora, ale teraz uważam to za NAPRAWDĘ dobrze wydane pieniądze. Rozwiane wszystkie wątpliwości i odpowiedzi do każdego pytania. Dzięki :)
Wprowadzamy wszystkie zmiany, które zasugerowałaś.
Nie umiem powiedzieć jak bardzo polecam!!!

alienowa 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystkie nasze „zachcianki”, marzenia i plany zostały uwzględnione w zmianach do projektu, tak aby były funkcjonalne, a przede wszystkim aby służyły nam, przyszłym mieszkańcom, a nie żeby tylko ładnie wyglądały na papierze. Wszystko przedstawione w prosty i zrozumiały sposób, a jeszcze całe rozplanowanie i ustawienie mebli bardzo pomaga zobrazować całość. Opis analizy bardzo szczegółowy. Pani Agnieszka odpowiedziała również na nasze wszystkie pytania. Polecamy wszystkim mającym wątpliwości.

Ania

Cieszę się, że zdecydowałam się skorzystać z Analizy projektu. Analiza była bardzo szczegółowa, pomimo tego że chciałam zmienić dosłownie 3 rzeczy, Pani Agnieszka omówiła każdy element mojego projektu. Dzięki temu wiem, że budowa domu będzie przebiegała o wiele sprawniej i bez nie potrzebnych stresów. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia;)

Joanna W. 

Bardzo długi czas zastanawiałam się, czy skorzystać z analizy. Projekt wybraliśmy dawno temu, wiele miesięcy zastanawiania się nad zmianami, nad tym co chcemy, czego potrzebujemy, co nas denerwuje w codziennym funkcjonowaniu w obecnym mieszkaniu. Przeszukiwanie grup na fb, podpatrywanie rozwiązań u innych, którzy budowali podobny dom – codzienność. Wprowadziliśmy nawet wstępne zmiany z projektantką i czuliśmy cały czas, że coś jest nie tak. Fundamenty wylane (ruszamy z budową na wiosnę) i to uczucie „jak coś jest nie tak, to będzie jeszcze można zmienić”. Wątpliwości spisałam z mężem na kartce i zostały one omówione na analizie, a poźniej opisane przez Panią Agnieszkę, która pokazała nam inny punkt widzenia. Przeanalizowała projekt pod względem funkcjonalności co zaowocowało tym, że otworzyła nam drogę na rozwiązania na które wcześniej nie wpadliśmy. Dzięki niej mogliśmy również wyłapać „fakapy” w projekcie. Dziękujemy.

Ania i Michał

Konsultacja spełniła wszystkie moje oczekiwania. Pani Architekt była przygotowana do rozmowy, widać, ze wcześniej przeanalizowała rzut, nie trzymała się ścisłe określonych norm czy zasad. Czułam, że chce pomoc mi stworzyć przytulne, funkcjonalne i dobrze zorganizowane mieszkanie, a nie tylko piękne nowoczesne wnętrze. Polecam, następnym razem tez skorzystam z pomocy :)

Diana

Bardzo polecam każdemu skorzystanie z takich usług przed budową wymarzonego domu. Pani architekt jest profesjonalistką, analiza była szczegółowa i zgadzamy się z każdą sugestią.

Alicja

Nasza przygoda z tworzeniem projektu trwa już od bardzo dawna. Podczas niej mieliśmy kontakt z wieloma architektami, jednak to współpracę z Panią Agnieszką polecamy najbardziej! Analiza została przeprowadzona w profesjonalny i rzetelny sposób. Dostaliśmy wiele cennych wskazówek, które na pewno wykorzystamy w naszym projekcie. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do własnego projektu, to koniecznie musicie skorzystać z usług Pani Agnieszki, dzięki którym unikniecie kosztownych błędów. Zakup analizy jest wydatkiem, który na pewno się opłaci :) Dziękujemy!

Emilia i Michał

Zakupienie konsultacji u Agnieszki uświadomiło mi ważną kwestię dla innych, że często gotowe projekty są szablonowe i nie przemyślane w bardzo istotnych kwestiach dla potencjalnego użytkownika. Ja kupując projekt nie muszę się przecież znać się na tym czy jest bezpiecznie i funkcjonalnie. Agnieszka dużo rozjaśnia. Jest kompetentna i bystra a jej uwagi konkretne. Żałuję tylko że nie wpadłam na jej profil zanim stanęły ściany.

Anna

Dziękuję za analizę projektu! Dużo mi rozjaśniłaś i dałaś sporo bardzo cennych uwag. To były świetnie wydane pieniądze, cieszę się, że skorzystałam z Twojej pomocy. Dziękuję 😊

Julia

Bardzo profesjonalna i pomocna analiza projektu dzięki niej pozbyliśmy się wątpliwości co do przebudowy domu, uzyskaliśmy wiele pomocnych wskazówek i rozwiązań jak praktycznie zagospodarować przestrzeń uważamy, że warto pod każdym względem skorzystać z usługi analizy projektu który przygotowuje Pani Agnieszka polecamy!

Tomek i Patrycja

Inne

Niestety nie skorzystałam z usług pani Agnieszki, ale pomimo tego służyła radą i jestem jej za to bardzo wdzięczna. To w przyszłości ułatwi mi proces remontu domu. Napisałam do kilku architektów i tylko pani Agnieszka mi odpowiedziała. Zdecydowanie polecam! I wiem, że jak będzie mi potrzebny architekt, to na pewno się do pani Agnieszki zgłoszę.

Anna M.

kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Zakrzewska-Kowalska i jestem architektem. Fascynuje mnie kształtowanie architektury, a najbardziej wciąga mnie sprawdzanie projektów i weryfikacja ich rozwiązań pod względem wygody użytkowania. Za każdym razem szukam sposobów na poprawienie projektu oraz ulepszenie tworzonej przestrzeni.

Uwielbiam minimalizm i architekturę skandynawską. Pracuję z inwestorami z całej polski i z zagranicy. Dotychczas współpracowałam przy projektach m.in. z Arabii Saudyjskiej, Anglii, Niemiec, Norwegii, USA, Austrii, Holandii.