Projektowanie

usługi projektowe

Specjalizuję się w usługach projektowych, obejmujących tworzenie koncepcji układów funkcjonalnych, poprawę oraz przeprojektowywanie istniejących projektów.

Każdy inwestor jest inny

Dlatego moim priorytetem jest tworzenie przestrzeni, które nie tylko spełniają wymagania funkcjonalne, ale także inspirują i podnoszą jakość życia użytkowników.

w czym mogę ci pomóc?

Poprawa istniejących projektów

 • Przegląd i analiza projektów istniejących w celu identyfikacji problemów projektowych.
 • Określenie obszarów wymagających poprawy zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.
 • Propozycja zmian i udoskonaleń mających na celu maksymalizację potencjału danej nieruchomości.
 • Poprawa funkcjonalności w celu zwiększenia wygody użytkowania.

Przeprojektowywanie układu funkcjonalnego

 • Modyfikacja istniejących projektów z myślą o dostosowaniu ich do zmieniających się potrzeb klienta.
 • Przygotowanie rysunków dla dewelopera ze zmianami lokatorskimi.
 • Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań projektowych w celu optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Tworzenie układów funkcjonalnych

 • Opracowanie koncepcji układów funkcjonalnych dla nowych inwestycji, uwzględniając potrzeby klienta oraz zasady ergonomicznego projektowania.
 • Projektowanie przestrzeni, które sprzyjają efektywnej organizacji pracy lub odpoczynku, w zależności od potrzeb klienta.

Opinie moich klientów

Bardzo polecamy współpracę z panią Agnieszką. Pani Agnieszka bardzo kompleksowo zajęła się oceną funkcjonalności dużego mieszkania, które zamierzaliśmy kupić. Przygotowała dla nas wyczerpującą analizę dotyczącą dotychczasowych rozwiązań w mieszkaniu, a następnie zaproponowała szereg świetnie przemyślanych rozwiązań (dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, powiększenie łazienki, przesunięcie ścian i drzwi w pokojach), które sprawiły, że mieszkanie odpowiada naszym wysokim oczekiwaniom w zakresie jego funkcjonalności. Pani Agnieszka z dużą cierpliwością tłumaczyła nam zawiłości architektoniczne. Dodatkowo, przedstawiała kilka wersji i propozycji każdego z nowych rozwiązań, dzięki czemu zawsze mieliśmy wybór i mogliśmy przedyskutować która z opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Agnieszki. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie współpracy.
Anna M.

Sporo się działo na początku budowy więc opinię dodaję z lekkim poślizgiem. Zakup analizy projektu to były świetnie spożytkowane pieniądze!
1. Analiza wykonana naprawdę szczegółowo, omówiona każda część domu, szczególnie miejsca, na które zwróciliśmy uwagę w mailu.
2. Zaproponowane rozwiązania bardzo celne. Analizę zarezerwowaliśmy na ostatnią chwilę i po spotkaniu, na tydzień przed kopaniem pod fundamenty, na szybko wprowadziliśmy prawie wszystkie zaproponowane zmiany, co wiązało się z przesuwaniem ściany nośnej i sporej ilości działowych i kilkoma drobniejszymi rzeczami.
3. Materiały przesłane po konsultacji są bardzo szczegółowe. Wiadomo, że po rozmowie wiele rzeczy można zapomnieć ale dzięki sporemu pdfowi z omówieniem plus zmiany narysowane na projekcie i inspiracje można do tego wracać.
Zdecydowanie polecam! Mieliśmy o naszym domu już ustalone wyobrażenie, ale dzięki dodatkowej parze profesjonalnych oczu udało nam się to jeszcze udoskonalić. I jeszcze raz podkreślę ogrom wykonanej pracy.
Dziękujemy!

Monika i Przemek

Cieszę się, że zdecydowałam się skorzystać z Analizy projektu. Analiza była bardzo szczegółowa, pomimo tego że chciałam zmienić dosłownie 3 rzeczy, Pani Agnieszka omówiła każdy element mojego projektu. Dzięki temu wiem, że budowa domu będzie przebiegała o wiele sprawniej i bez nie potrzebnych stresów. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia;)

Joanna W.

Konsultacja spełniła wszystkie moje oczekiwania. Pani Architekt była przygotowana do rozmowy, widać, ze wcześniej przeanalizowała rzut, nie trzymała się ścisłe określonych norm czy zasad. Czułam, że chce pomoc mi stworzyć przytulne, funkcjonalne i dobrze zorganizowane mieszkanie, a nie tylko piękne nowoczesne wnętrze. Polecam, następnym razem tez skorzystam z pomocy :)

Diana

Jak pracuję?

|

1. Poznanie potrzeb inwestora

Podstawą pracy projektowej jest poznanie Twoich potrzeb oraz ustalenie zakresu współpracy.

Dlatego wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@architektpisze.pl. Daj znać na jakim jesteś etapie i nad czym będziemy pracować. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie zgłoszenie. Poproszę Cię o odpowiedź na kilka pytań oraz przesłanie materiałów. Jeśli czegoś będzie mi brakować, wyślę mail z prośbą o uzupełnienie.

Na podstawie wypełnionego zgłoszenia przygotowuję wycenę prac projektowych, zasady współpracy lub/i umowę.

2. Sprawdzenie projektu

W przypadku, gdy pracujemy nad obiektem istniejącym, prace projektowe zaczynam od zapoznania się z przesłaną dokumentacją lub wykonania inwentaryzacji.

Jeśli nie mam możliwości wykonania inwentaryzacji osobiście, wówczas proszę o przekazanie rzutów z zaznaczonymi wymiarami. Na tej podstawie wykonuję rzuty w programie architektonicznym, będące podstawą do dalszej pracy.

3. Rozpoczęcie prac projektowych

Tworzę układ funkcjonalny z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i określonych wcześniej założeń projektowych. Wszystkie rzuty zawierają aranżację wnętrz, będącą podstawą do spełnienia wymogów ergonomii.

Poza rozplanowaniem układu funkcjonalnego przygotowuję również rzuty instalacji wewnętrznych (wod-kan, elektryka).
Jeśli uwzględniamy to w zakresie, zmiany w rzutach instalacji wewn. wprowadzam dopiero po zaakceptowaniu koncepcji.

4. Kontakt i nadzór przy realizacji

Współpracuję z klientem na każdym etapie procesu projektowego, zapewniając indywidualne podejście i pełne wsparcie.

Dlatego w trakcie trwania naszej współpracy masz możliwość kontaktowania się ze mną na bieżąco i dopytywania o każdą kwestię, która budzi wątpliwości.

Co mnie wyróżnia?

Moim priorytetem jest znalezienie najlepszego rozwiązania. Przygotowuję kilka wersji i propozycji rozwiązań projektowych, a następnie wyjaśniam ich plusy i minusy. Dzięki temu klient ma możliwość podjęcia świadomej decyzji i wyboru najkorzystniejszej opcji.

Klienci cenią we mnie:
 • Profesjonalizm

 • Zaangażowanie

 • Chęć pomocy i dbałość o dobry projekt

 • Wyrozumiałość

 • Pomysłowość oaz łatwość tworzenia niebanalnych rozwiązań

Opinie moich klientów

Bardzo polecam współpracę z Agnieszką. Jeśli szukasz architekta, który będzie dla Ciebie wsparciem. Kogoś, kto uważnie słucha Twoich potrzeb i szuka najlepszych rozwiązań. Kogoś, kto cierpliwie odpowiada na wszelkie Twoje wątpliwości i wszystko wytłumaczy. Kogoś, kto zaproponuje układ funkcjonalny szyty na miarę Twoich potrzeb, to szukasz właśnie Agnieszki. Z Agnieszką zaczęłam współpracę w momencie, gdy zakupiłam mieszkanie, które jest w budowie i dzięki temu czułam się spokojna o wszelkie zmiany w projekcie.

Paulina B.

Jestem bardzo zadowolony z analizy. Nad projektem indywidualnym pracujemy od prawie roku. Za nami masa poprawek, konsultacji, prób zaczerpnięcia opinii od znajomych budowlańców i ogólnie tygodnie straconego czasu… Żałuję, że tak późno zdecydowałem się na analizę Pani Agnieszki, ponieważ projekt mógłby być skończony o wiele wcześniej i to bez błędów! Cała analiza przedstawiona mega czytelnie oraz z wytłumaczeniem każdej ze zmian.
Serdecznie dziękuję :)

Adam Kostka

Nasza przygoda z tworzeniem projektu trwa już od bardzo dawna. Podczas niej mieliśmy kontakt z wieloma architektami, jednak to współpracę z Panią Agnieszką polecamy najbardziej! Analiza została przeprowadzona w profesjonalny i rzetelny sposób. Dostaliśmy wiele cennych wskazówek, które na pewno wykorzystamy w naszym projekcie. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do własnego projektu, to koniecznie musicie skorzystać z usług Pani Agnieszki, dzięki którym unikniecie kosztownych błędów. Zakup analizy jest wydatkiem, który na pewno się opłaci :) Dziękujemy!

Emilia i Michał

Pytania?

Wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres:

kontakt@architektpisze.pl

Pytania?

Wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres:
kontakt@architektpisze.pl

kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Zakrzewska-Kowalska i jestem architektem. Fascynuje mnie kształtowanie architektury, a najbardziej wciąga mnie sprawdzanie projektów i weryfikacja ich rozwiązań pod względem wygody użytkowania. Za każdym razem szukam sposobów na poprawienie projektu oraz ulepszenie tworzonej przestrzeni.

Uwielbiam minimalizm i architekturę skandynawską. Pracuję z inwestorami z całej polski i z zagranicy. Dotychczas współpracowałam przy projektach m.in. z Arabii Saudyjskiej, Anglii, Niemiec, Norwegii, USA, Austrii, Holandii.