usługi projektowe

Specjalizuję się w usługach projektowych, obejmujących tworzenie koncepcji układów funkcjonalnych. Moim priorytetem jest tworzenie przestrzeni, które nie tylko spełniają wymagania funkcjonalne, ale także podnoszą jakość życia użytkowników.

w czym mogę ci pomóc?

Poprawa istniejących projektów

 • Przegląd i analiza projektu w celu identyfikacji problemów projektowych.
 • Określenie obszarów wymagających poprawy zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.
 • Propozycja zmian i poprawa funkcjonalności w celu zwiększenia wygody użytkowania.
 • Dostosowanie projektu do zmieniających się potrzeb klienta.
 • Przygotowanie rysunków ze zmianami lokatorskimi dla dewelopera
 • Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań w celu optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Tworzenie układów funkcjonalnych

 • Opracowanie koncepcji, uwzględniając potrzeby klienta oraz zasady ergonomicznego projektowania.

Jak pracuję?

|

1. Poznanie potrzeb inwestora

Podstawą pracy projektowej jest poznanie Twoich potrzeb oraz ustalenie zakresu współpracy.

Dlatego wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@architektpisze.pl. Daj znać na jakim jesteś etapie i nad czym będziemy pracować. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie zgłoszenie. Poproszę Cię o odpowiedź na kilka pytań oraz przesłanie materiałów. Jeśli czegoś będzie mi brakować, wyślę mail z prośbą o uzupełnienie.

Na podstawie wypełnionego zgłoszenia przygotowuję wycenę prac projektowych, zasady współpracy lub/i umowę.

2. Sprawdzenie projektu

W przypadku, gdy pracujemy nad obiektem istniejącym, prace projektowe zaczynam od zapoznania się z przesłaną dokumentacją lub wykonania inwentaryzacji.

Jeśli nie mam możliwości wykonania inwentaryzacji osobiście, wówczas proszę o przekazanie rzutów z zaznaczonymi wymiarami. Na tej podstawie wykonuję rzuty w programie architektonicznym, będące podstawą do dalszej pracy.

3. Rozpoczęcie prac projektowych

Tworzę układ funkcjonalny z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i określonych wcześniej założeń projektowych. Wszystkie rzuty zawierają aranżację wnętrz, będącą podstawą do spełnienia wymogów ergonomii.

Poza rozplanowaniem układu funkcjonalnego przygotowuję również rzuty instalacji wewnętrznych (wod-kan, elektryka).
Jeśli uwzględniamy to w zakresie, zmiany w rzutach instalacji wewn. wprowadzam dopiero po zaakceptowaniu koncepcji.

4. Kontakt i nadzór przy realizacji

Współpracuję z klientem na każdym etapie procesu projektowego, zapewniając indywidualne podejście i pełne wsparcie.

Dlatego w trakcie trwania naszej współpracy masz możliwość kontaktowania się ze mną na bieżąco i dopytywania o każdą kwestię, która budzi wątpliwości.

Opinie moich klientów

Bardzo polecamy współpracę z panią Agnieszką. Pani Agnieszka bardzo kompleksowo zajęła się oceną funkcjonalności dużego mieszkania, które zamierzaliśmy kupić. Przygotowała dla nas wyczerpującą analizę dotyczącą dotychczasowych rozwiązań w mieszkaniu, a następnie zaproponowała szereg świetnie przemyślanych rozwiązań (dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, powiększenie łazienki, przesunięcie ścian i drzwi w pokojach), które sprawiły, że mieszkanie odpowiada naszym wysokim oczekiwaniom w zakresie jego funkcjonalności. Pani Agnieszka z dużą cierpliwością tłumaczyła nam zawiłości architektoniczne. Dodatkowo, przedstawiała kilka wersji i propozycji każdego z nowych rozwiązań, dzięki czemu zawsze mieliśmy wybór i mogliśmy przedyskutować która z opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Agnieszki. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie współpracy. 

— Anna M.

Co mnie wyróżnia?

Moim priorytetem jest znalezienie najlepszego rozwiązania. Przygotowuję kilka wersji i propozycji rozwiązań projektowych, a następnie wyjaśniam ich plusy i minusy. Dzięki temu klient ma możliwość podjęcia świadomej decyzji i wyboru najkorzystniejszej opcji.

Klienci cenią we mnie:
 • Profesjonalizm,

 • Zaangażowanie,

 • Dbałość o dobry projekt,

 • Wyrozumiałość,

 • Pomysłowość oaz łatwość tworzenia niebanalnych rozwiązań.

Opinie moich klientów

Bardzo polecam współpracę z Agnieszką. Jeśli szukasz architekta, który będzie dla Ciebie wsparciem. Kogoś, kto uważnie słucha Twoich potrzeb i szuka najlepszych rozwiązań. Kogoś, kto cierpliwie odpowiada na wszelkie Twoje wątpliwości i wszystko wytłumaczy. Kogoś, kto zaproponuje układ funkcjonalny szyty na miarę Twoich potrzeb, to szukasz właśnie Agnieszki. Z Agnieszką zaczęłam współpracę w momencie, gdy zakupiłam mieszkanie, które jest w budowie i dzięki temu czułam się spokojna o wszelkie zmiany w projekcie.

— Paulina B.

Dziękujemy za metamorfozę projektu! Nasza przestrzeń w końcu jest praktyczna i wygodna, taka po naszemu. Jest Pani właściwą osobą na właściwym miejscu! Po stokroć dziękujemy!!!

— Katarzyna Cz.

Pytania?

Wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres:
kontakt@architektpisze.pl

kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Zakrzewska-Kowalska i jestem architektem. Fascynuje mnie kształtowanie architektury, a najbardziej wciąga mnie sprawdzanie projektów i weryfikacja ich rozwiązań pod względem wygody użytkowania. Za każdym razem szukam sposobów na poprawienie projektu oraz ulepszenie tworzonej przestrzeni.

Uwielbiam minimalizm i architekturę skandynawską. Pracuję z inwestorami z całej polski i z zagranicy. Dotychczas współpracowałam przy projektach m.in. z Arabii Saudyjskiej, Anglii, Niemiec, Norwegii, USA, Austrii, Holandii.