Agnieszka Zakrzewska-Kowalska i jestem architektem.

Tytuł magistra inżyniera architekta uzyskałam w 2016 r. Doświadczenie zdobywałam w biurach architektonicznych i konstrukcyjnych, pełniąc rolę asystenta architekta i architekta. Od 2019 r. przynależę do Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej (SARP).

Obecnie prowadzę własną działalność

Fascynuje mnie kształtowanie architektury, a najbardziej wciąga mnie sprawdzanie projektów i weryfikacja ich rozwiązań pod względem wygody użytkowania. Za każdym razem szukam sposobów na poprawienie projektów oraz ulepszenie tworzonej przestrzeni.

Pracuję z inwestorami z całej Polski i z zagranicy (m.in. Arabia Saudyjska, Anglia, Niemcy, Norwegia, USA, Austria, Holandia). Sprawdzam projekty, analizuję rozwiązania projektowe i poprawiam ich funkcjonalność.

Jestem autorką dwóch e-booków i Budoplannera

Zależy mi na tym, aby osoby nieposiadające wiedzy technicznej, czy też wyobraźni przestrzennej mogły cieszyć się komfortem i budować bez kosztownych błędów.

Uwielbiam minimalizm i architekturę skandynawską

W czym mogę Ci pomóc?

01

Analiza projektu

Jeśli planujesz zakup projektu, masz już kupiony projekt lub jesteś w tracie przygotowywania koncepcji (w przypadku projektu indywidualnego) umów się ze mną na analizę projektu. Sprawdzę czy jest funkcjonalnie i podpowiem, jakie zmiany w projekcie warto wprowadzić.

02

Projektowanie

Jeśli chcesz stworzyć lub poprawić koncepcję, potrzebujesz rysunków ze zmianami lokatorskimi lub pomocy w rozplanowaniu układu funkcjonalnego – wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@architektpisze.pl

Zerknij na Opinie moich klientów

Bardzo polecamy współpracę z panią Agnieszką. Pani Agnieszka bardzo kompleksowo zajęła się oceną funkcjonalności dużego mieszkania, które zamierzaliśmy kupić. Przygotowała dla nas wyczerpującą analizę dotyczącą dotychczasowych rozwiązań w mieszkaniu, a następnie zaproponowała szereg świetnie przemyślanych rozwiązań (dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, powiększenie łazienki, przesunięcie ścian i drzwi w pokojach), które sprawiły, że mieszkanie odpowiada naszym wysokim oczekiwaniom w zakresie jego funkcjonalności. Pani Agnieszka z dużą cierpliwością tłumaczyła nam zawiłości architektoniczne. Dodatkowo, przedstawiała kilka wersji i propozycji każdego z nowych rozwiązań, dzięki czemu zawsze mieliśmy wybór i mogliśmy przedyskutować która z opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Agnieszki. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie współpracy. 

— Anna M.

Bardzo polecam współpracę z Agnieszką. Jeśli szukasz architekta, który będzie dla Ciebie wsparciem. Kogoś, kto uważnie słucha Twoich potrzeb i szuka najlepszych rozwiązań. Kogoś, kto cierpliwie odpowiada na wszelkie Twoje wątpliwości i wszystko wytłumaczy. Kogoś, kto zaproponuje układ funkcjonalny szyty na miarę Twoich potrzeb, to szukasz właśnie Agnieszki. Z Agnieszką zaczęłam współpracę w momencie, gdy zakupiłam mieszkanie, które jest w budowie i dzięki temu czułam się spokojna o wszelkie zmiany w projekcie.

— Paulina B.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres:

kontakt@architektpisze.pl