Agnieszka Zakrzewska-Kowalska i jestem architektem.

Fascynuje mnie kształtowanie architektury, a najbardziej wciąga mnie sprawdzanie projektów i weryfikacja ich rozwiązań pod względem wygody użytkowania. Za każdym razem szukam sposobów na poprawienie projektów oraz ulepszenie tworzonej przestrzeni. 

Uwielbiam minimalizm i architekturę skandynawską

Pracuję z inwestorami z całej polski i z zagranicy (m.in. Arabia Saudyjska, Anglia, Niemcy, Norwegia, USA, Austria, Holandia). Sprawdzam projekty, analizuję rozwiązania projektowe i poprawiam ich funkcjonalność.

Jestem autorką dwóch e-booków i Budoplannera

Zależy mi na tym, aby osoby nieposiadające wiedzy technicznej, czy też wyobraźni przestrzennej mogły cieszyć się komfortem i budować bez kosztownych błędów.

W czym mogę Ci pomóc?

01

Analiza projektu

Jeśli planujesz zakup projektu, masz już kupiony projekt lub jesteś w tracie przygotowywania koncepcji (w przypadku projektu indywidualnego) umów się ze mną na analizę projektu. Sprawdzę czy jest funkcjonalnie i podpowiem, jakie zmiany w projekcie warto wprowadzić. Dzięki weryfikacji projektu unikniesz błędów, których wychwycenie i korygowanie na budowie jest dodatkowo płatne.

02

Usługi projektowe

Jeśli chcesz stworzyć lub poprawić koncepcję, potrzebujesz rysunków ze zmianami lokatorskimi lub pomocy w rozplanowaniu układu funkcjonalnego – wyślij do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@architektpisze.pl