Wiele osób o to pytało i prosiło. Doszłam do wniosku, że to bardzo dobry pomysł, aby udostępnić jeden rozdział e-booka „Co warto wiedzieć przed budową domu”.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, jeśli jeszcze się wahasz – pobierz rozdział, przeczytaj i zdecyduj.

Rozdział zaczyna się tak:

„Budowa domu to proces, w który zaangażowanych jest wiele osób, a jej przebieg budowy jest zależny m.in. od sposobu prowadzenia prac budowlanych i rozłożenia ich w czasie. Osobą czuwającą nad każdym jego etapem jest inwestor, który – w mojej opinii – nawet jeśli nie posiada wiedzy stricte technicznej, świetnie sobie poradzi, pod warunkiem, że poświęci czas na przygotowanie, rozplanowanie i rozłożenie poszczególnych etapów w czasie. Żeby było jasne – nie jest Ci do tego potrzebna wiedza techniczna, tylko czas. Przyznam zupełnie szczerze, że strasznie mnie wkurza, kiedy osoby kończące swoją budowę – twierdząc, że dzielą się swoim doświadczeniem – nastawiają przyszłych inwestorów jedynie na problemy.

Według mnie, po pierwsze, po skończeniu jednej budowy nie można mówić o jakimś szczególnym doświadczeniu. Gdyby tak było, praktyka budowlana trwałaby znacznie krócej. Po drugie, moim zdaniem to po prostu bezrefleksyjne opowiadanie o czymś, czego inwestorzy kończący budowę do końca nie rozumieją i to, że zakończyli budowę, nie jest jednoznaczne z tym, że się na tym znają.”

Resztę rozdziału możesz pobrać klikając w poniższe zdjęcie

A jeśli jesteś już pewien/pewna, że chcesz mojego e-booka, to zapraszam tutaj:

Kupuję e-booka!